2011 Mobilya Modası

Mobilyalar, ev, ofis ve daha bir çok alanda kullanılması zorunlu olan eşyalardır. Özellikle evlerde hanımlar kullanılan mobilyaların tasarımına, sağlamlığına ve işlevselliğine önem göstermektedir. 2011 yılı içerisinde üretilen mobilyalardan en göze çarpanları ise açık renk olan modellerdir. Genellikle salon modellerinde açık renklerin daha fazla kullanıldığı görülmektedir. Bunun yanı sıra klasik renkler olan siyah ve beyaz da yine 2011 mobilya modasında ki yerini almaktadır.

Dekorasyon yapılacak mekana göre değişen mobilya modelleri, tasarımları ile göz doldururken uygun fiyatları ile de 2011 yılına damgasını vurdu. Mobilya üreticilerinin yapmış oldukları çeşitli kampanyalar ve indirimlerle herkesin mobilya sahibi olmasını, mobilyalarını değiştirmelerini sağlamıştır.

Her zevke göre değişen dekorasyon kavramında en önemli unsur olan renk mobilyalarda oldukça çeşitli bir şekilde sunulmuştur. Duvar, perde ve halı renkleriniz ile uyumlu mobilyalara sahip olmak için daha önceki yıllarda uzun uğraşlar gösterilirken gelişen teknoloji ve üretimler sayesinde istediğiniz rengi ve modeli bir gün içerisinde bulabilmektesiniz.

2011 mobilya modelleri ve takımları arasında yer alan köşe koltuk takımları, salon ve oturma odalarınızı renklendirecek. Üretilen mobilya modellerinde genel olarak açık ve canlı renklerin kullanılması mekanlarınızın daha ferah olmasını sağlayacak. Mobilyalar arasında yapacağınız tercihlerde tasarımın yanı sıra dayanıklılığa da dikkat etmelisiniz. Üretilen 2011 model mobilyalarda bu unsura oldukça dikkat edilerek sağlamlık konusuna oldukça fazla önem gösterilmiştir.

http://www.beylikduzumarangoz.com/2011-yeni-amerikan-kapi-modelleri.html

http://www.beylikduzumarangoz.com/italyan-mutfak-dolabi-modelleri-2011.html

Yorum yapın